Jedu do Gruzie

Právě sedím na letišti a čekám na let do Varšavy. Tam mám jen čtvrt hodiny na přestup na letadlo do Gruzie. To mě činí trošku nervózní, ale doufám, že to dopadne. Na nohou mám svoje fešácký pohorky, které mi Karolina pěkně pohejtila a které se mnou málem vůbec neletěly, protože když jsem si je při odjezdu z domova chtěla obout, zjistila jsem, že jsem je nechala v Praze.

Takže jsme ještě po cestě museli udělat zastávku u nás v bytě, ale myslím, že to stálo za to, protože teď aspoň můžu dělat parádu.01botky
A kam že to teda letím? Mířím na dva měsíce do hlavního města Gruzie – Tbilisi, kde budu dobrovolničit v rámci Evropské dobrovolné služby.

A co že tam teda budu dělat? Úkolem mě, dalších devíti dobrovolníků z Česka, Slovenska, Polska, Dánska a Makedonie a gruzínského týmu je vytvořit USE-IT mapu Tbilisi a poprvé tak rozšířit USE-IT za hranice Evropy.

O účasti na projektu ani o samotném odjezdu jsem moc nepřemýšlela. Bylo to dost rychlé a impulzivní rozhodnutí. To pro mě není úplně typické, většinou všechno desetkrát převrátím v hlavě, proberu s kýmkoliv, koho potkám, a pak teprve udělám nějaké racionální rozhodnutí. Tentokrát to bylo jinak a jediný, z čeho jsem měla strach bylo, jak to řeknu Kubíčkovi. Tak jsem koupila flašku vína, dorazila o půlnoci domů, rovnou jsem to vybalila a Kubovi nezbylo nic jiného, než se s tím smířit. Za to mu děkuju a doufám, že to všichni přežijeme.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s