Jak KÁČ chvíli nebyla pryč…

Z Gruzie jsem do Prahy přiletěla ve čtvrtek 20. srpna v půl devátý ráno. Na letišti na mě čekal Kubíček, ze kterého se během mé nepřítomnosti stal robokop a skoro jsem ho nepoznala. A přistáním na pražském letišti začalo pravděpodobně nejšílenějších 12 dní, jaké jsem kdy v životě zažila. Celou dobu jsem si přišla jak na horské dráze, která ale jede jen dolů a stále nabírá na rychlosti. 

ČTVRTEK

Taxíkem na letiště v Tbilisi. Loučení. Odlet. Přistání ve Varšavě. Loučení. Odlet. Přistání v Praze. Vítání. Loučení. Do Hudy nechat tam zavazadla. Do bytu. Do Dejvic na oběd. Do T-Mobilu pro novou českou SIMku. Marně. Do Komerčky vybrat si peníze. Marně. Do jiné Komerčky vybrat si peníze. Úspěšně. Do Hudy. K Verče. Do CZC vyzvednout notebook. Do Tigeru nakoupit nějaké vánoční dárky. Do Hudy vyzvednout zavazadla. Na Florenc potkat mámu, tátu a Karolinu. Domů do Hradiště. Něco trochu vybalit.


PÁTEK

K babičce. Do Boleslavi pro SIMku. Konečně úspěšně. Do Bambule pro dárek pro malou Anežku. Do Prahy pro Kubu. Domů do Hradiště. Zabalit. K Elišce a Ondrovi podívat se na Anežku. Ke Kubovi podívat se na Elišku a grilovat. Do Bílýho Potoka.


SOBOTA

Relax. Skoro nic nemusím. Jen jít na výlet, opejkat buřty a loupat semičku. Nádhera.

20150823-DSC03375


NEDĚLE

Kola se opět roztáčí. Ke Švejdarům na chalupu. Zabalit. Domů. K babičce. Vybalit. Zabalit. Pro Rygara. Do Prahy. Party se Zuzkou, která na rok odjíždí.


PONDĚLÍ

Uklidit celý pražský byt. Zabalit. Dělat, že nemám kocovinu. Do Hradiště k zubaři. Na Klášter pro Legase. Domů. Zabalit. Do Boleslavi na gynekologii. Do Prahy. Na USE-IT. Do hospody. Na Vyšehrad.


ÚTERÝ

Konečně vybrat předměty do Švýcarska. Vyzvednout Slávka. Zorganizovat všechny doma tak, aby mi přivezli věci k notebooku, který musím vrátit. Nefunguje. Do jedný hospody. Do druhý hospody. Do třetí hospody.


STŘEDA

Dělat, že nemám kocovinu. Hodně pít. Zachránit Karolinu ztracenou v Praze. Do školy. Vytisknout smlouvu do Švýcarska. Nechat si potvrdit smlouvu do Švýcarska. Připravit noťas na vrácení. Na oběd k Číňanům. Na Frozen Jogurt. Do CZC vrátit noťas a koupit nový. Chybí manuály, nic nebude. Vrátit Slávka na Florenc. Loučení. Balení. Do Boleslavi koupit blbosti do Švýcarska a jídlo. K Ondrovi a k Elišce na grilovačku. Domů. Snažit se zapsat předměty do Švýcarska.


ČTVRTEK

K doktorovi. Na nákup. Domů. S kolem do servisu. Neumím ho složit. Za holkama na kafe. Do krámu. Uvařit. Snažit se zapsat si předměty do Švýcarska. Zabalit.


PÁTEK

Do servisu. Naučit se sestavovat kolo. Je v obrovský krabici. Domů. Do Prahy. Vybalit. Do CZC. Zdřímnout si na Jiřáku v parku, protože už se to nedá. Do Tigeru koupit dárky k Vánocům. Do Skinbooku koupit obal na noťas. Ke Kubovi do Dejvic vyčůrat se. S Tomášem do hospody. S Kubou k Číňanům na večeři. Lízt. Snažit se zapsat si předměty do Švýcarska. Padnout.


SOBOTA

Vyklidit celý byt. Uklidit celý byt. Odstěhovat celý byt do auta. Domů. Vybalit. Pádit ke Františce na rozlučku. Vozit malou Anežku. Chtít odejít v jedenáct. Skončit v Cajku. Přijít domů v půl čtvrtý. Už se ani nesnažit zapisovat si předměty do Švýcarska.


NEDĚLE

Čtyři hodiny spánku. Dělat, že nemám kocovinu. Ke Kubovu taťkovi snažit se vyléčit kocovinu a všechny je vidět. Ke Kubovi. Domů. Začít balit. Nejdřív ale vybalit z Gruzie. Znova balit. Nedá se to. Do Boleslavi pro lilky. Dobalit. V mezičase se opět snažit zapsat předměty do Švýcarska. Grilovačka. Přežíračka. Čtení si mailu ze Švýcarska, zjištění, že mi chybí půlka papírů co potřebuju. Předstírat, že nepanikařím, i když panikařím. Velké loučení. Noční vlak do Prahy. Padnout.


PONDĚLÍ

Nechat se nabrat Karolinou na Čerňáku. Odstěhovat zavazadla do bytu. Na magistrát pro Opencard. Šílená fronta. Do Komerčky uložit peníze. Zjistit jestli jsem pojištěná. Pokladna je zavřená. Pojištěná sem. Ale jen do října. Tvářit se zoufale a koketně. Donutit bankéře podepsat, že jsem pojištěná až do Vánoc. Do jiný Komerčky. Uložit peníze. Do armyshopu koupit pepřák. Do papírnictví koupit izolepu. Do práce všechno jim tam zorganizovat. Na magistrát. Pro bagetu. Na magistrát. K babičce. Na Hloubětín. Snažit se zapsat si předměty do Švýcarska. Zjistit, že mi neplatí certifikát pro internetový bankovnictví. Rychle do Hradiště do Komerčky. Zavřeno. Rychle do Boleslavi do Komerčky. Otevřeno. Mám certifikát. Domů. Překvapivé vítání. K babičce. Další překvapivé vítání. Na vlak. Dojemné loučení. Do Prahy. Do bytu. Zneužít Adama, aby mi odnesl kolo do metra. Na Florenc. Čekačka. Odjezd.

1 komentář: „Jak KÁČ chvíli nebyla pryč…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s